Płatny staż dla studentów!

Firma New Level Sport, specjalizująca się w dystrybucji najwyższej jakości sprzętu do diagnostyki sportowej, treningu sportowego i medycyny sportowej poszukuje studentów na płatny staż  na stanowisku copywritera.

Jako firma działająca na rynku e-commerce zdajemy sobie sprawę z tego, jak dużą wartość stanowią na naszej stronie różnego rodzaju treści. To właśnie dlatego poświęcaliśmy dużą uwagę opisom naszych produktów czy nawet naszemu blogowi, na którym pojawiają się artykuły na temat treningu, prewencji kontuzji, regeneracji potreningowej i wielu innych aspektów związanych z aktywnością.

O ile zawsze podchodziliśmy do tematu treści na naszej stronie poważnie, teraz chcielibyśmy nadać treściom największy priorytet. Mam tutaj na myśli stworzenie treści angażujących czytelnika i dających mu ogromną wartość. Do każdego artykułu chcemy podejść w sposób, dzięki któremu wyszukiwarki internetowe będą nas naturalnie promować – właśnie ze względu na jakość treści dla użytkownika/czytelnika. Do tej pory udaje nam się to zrobić z kilkoma, najbardziej znaczącymi dla nas tematami, jednak w tej chwili chcemy po prostu znacznie podwyższyć poprzeczkę.

To podnoszenie poprzeczki to motyw przewodni naszej firmy i coś, co prowadzi nas do coraz większego rozwoju. Ten rozwój chcielibyśmy zapewnić naszym pracownikom i współpracownikom, do których mam nadzieję wkrótce będą mogli dołączyć studenci Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Myślę, że osoby odznaczające się kreatywnością i ambicją świetnie wkomponowałyby się w nasz zespół i z pewnością będą mogły stanowić o sile naszej firmy na kolejne lata.

Zgłoszenia studentów zainteresowanych płatnym stażem:
Adam Kilian
adam@newlevelsport.pl