Rejestracja na zajęcia (instrukcja)

1. Wchodzimy na stronę: www.usosweb.ukw.edu.pl
  2. Logujemy się do systemu.
  3. Klikamy w zakładkę „DLA STUDENTÓW” a następnie „REJESTRACJA” a „REJESTRACJA NA PRZEDMIOTY”.
  4. Klikamy w link „PRZEJDŹ DO REJESTRACJI” i  ukaże nam się lista przedmiotów do zarejestrowania.

UWAGA! Studenci kierunków Filologia angielska, Filologia rosyjska, Lingwistyki stosowane
    – w przypadku rejestracji na tych kierunkach pokaże się długa lista przedmiotów (nie oznacza to, że trzeba rejestrować się na nie wszystkie).

Aby sprawdzić, czy przedmiot jest dedykowany dla naszego kierunku wystarczy kliknąć w jego nazwę i  pokażą nam się informacje ogólne o przedmiocie, gdzie poniżej znajduje się informacja o grupach, dla których przedmiot ten jest dedykowany.

Np. 1000-F-A11PNJS-SP Praktyczna nauka języka angielskiego – struktury – w tym przypadku informacja o grupie mówi nam: Grupy: rok 1, semestr 1, kierunek filologia angielska, SP – TO OZNACZA, ŻE PRZEDMIOT TEN JEST DEDYKOWANY DLA FILOLOGII ANGIELSKIEJ.

Natomiast, gdy znów zobaczymy przedmiot o takiej nazwie 1000-F-AA11PNJAs-SP Praktyczna nauka języka angielskiego – struktury (ale tutaj widać już różnicę w kodzie przedmiotu) i klikniemy na niego to w informacji dot. grup będzie – Grupy: rok 1, semestr 1, kierunek filologia, spec. lingwistyka stosowana (j. angielski z j. arabskim), SP – CO OZNACZE, ŻE OSOBY Z LAA MOGA SIĘ DO NIEJ ZAPISAĆ, ponieważ jest ona dedykowana dla tego kierunku.

W przypadku przedmiotu łączonego dla kilku kierunków:
    Np. 1000-F-L11GOJAF-SP – Gramatyka opisowa języka angielskiego – fonologia w opisie grupy znajdziemy informację:

• rok 1, semestr 1, kierunek filologia, spec. lingwistyka stosowana (j. ang. z j. niem.), SP bez znaj.
    • rok 1, semestr 1, kierunek filologia, spec. lingwistyka stosowana (j. ang. z j. niem.), SP ze znaj.
    • rok 1, semestr 1, kierunek filologia, spec. lingwistyka stosowana (j. angielski z j. arabskim), SP
    • rok 1, semestr 1, kierunek lingwistyka stosowana angielsko-rosyjska, SP

5. Gdy znajdziemy już interesujący nas przedmiot, klikamy w koszyk znajdujący się po jego prawej stronie, pokaże nam się tabela z  grupami, gdzie można wybrać interesującą nas grupę. Po jej wybraniu klikamy przycisk „REJESTRUJ” znajdujący się na dole jak i na górze strony. Aby wrócić do katalogu przedmiotów, klikamy „wróć do katalogu przedmiotów”.
  6. Możliwa jest również wymiana między grupami z  inną osobą na giełdzie.
  7. Rejestracja na zajęcia jest możliwa dopiero po otwarciu tury.