Wydział Językoznawstwa

Praca jako nauczyciel polonista

Branżowa szkoła I stopnia oferuje pracę dla nauczyciela języka polskiego.

  1. Wymagania: wykształcenie wyższe magisterskie z przygotowaniem pedagogicznym.
  2. Staż pracy: brak wymagań.
  3. Miejsce pracy: branżowa szkoła I stopnia (dawniej: zasadnicza zawodowa); szkoła niepubliczna z uprawnieniami szkoły publicznej.
  4. Forma zatrudnienia: umowa o pracę (na podstawie Kodeksu pracy, Karta Nauczyciela nie obowiązuje).
  5. Wymiar czasu pracy: ½1 etat (do ustalenia w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej).
  6. Wynagrodzenie: nie niższe niż minimalne wynagrodzenie (2 800 zł brutto za pełen etat), również do negocjacji.
  7. Zakres obowiązków:
    1. nauczanie języka polskiego zgodnie z podstawą programową dla szkoły branżowej I stopnia,
    2. realizacja zajęć dodatkowych w zakresie wiedzy o kulturze i edukacji ogólno humanistycznej wg programu autorskiego,
    3. organizacja wyjść i wycieczek do placówek kultury i pokrewnych,
    4. organizacja wycieczek szkolnych oraz eventów dla uczniów,
    5. opieka wychowawcza (wychowawstwo klasy).
  8. Oczekiwania: kreatywność, nieszablonowość, zdolności organizacyjne, umiejętność pracy w zespole, odpowiedzialność, rzetelność.
  9. Benefity: sposobność pracy w młodym, dynamicznym, rozwijającym się zespole, możliwość wykazania się własną inwencją, możliwość rozwoju zawodowego, możliwość uzyskania stopni awansu zawodowego, możliwość podnoszenia i rozszerzania kwalifikacji zawodowych, wydatna pomoc w okresie wdrażania się do pracy.

Na oferty (Curriculum Vitae + list motywacyjny) oczekujemy pod adresem: m_lawniczak@onet.eu.