Instrukcja rejestracji na zajęcia

Szanowni Studenci, Starości, Opiekunowie,

W związku z pojawiającymi się w zimowym semestrze zgłoszeniami, dotyczącymi braku możliwości rejestracji na wszystkie zajęcia przewidziane tygodniowym planem zajęć, przekazujemy instrukcję do logowania, której należy przestrzegać przy rejestracji na poszczególne przedmioty także w semestrze letnim:

- w pierwszej kolejności należy rejestrować się na zajęcia laboratoryjne (kurs podstawowy), przy czym wybierając dany numer grupy, należy logować się do grupy o tym numerze przez cały tydzień (tzn. wybierając grupę nr 1, należy konsekwentnie wybierać ją także na konwersatoriach i wykładach);

- w drugiej kolejności należy rejestrować się na konwersatoria oraz zajęcia wykładowe, wybierając spośród dostępnych terminów ten, który nie koliduje z wcześniej wybranymi grupami laboratoryjnymi;

- na stronie USOSweb, w zakładce aktualności" zamieszczony jest filmik instruktażowy dotyczący rejestracji na zajęcia: https://usosweb.ukw.edu.pl/kontroler.php?_action=news/default.

Uwaga! Studenci zobowiązani są do rejestracji na zajęcia tylko na przedmioty dotyczące swojego kierunku.

Skrótowe oznaczenia kierunków:

1000-F-AN.. – Lingwistyka angielsko-niemiecka

1000-F-AR.. – Lingwistyka angielsko-rosyjska

1000-F-AA.. – Lingwistyka angielsko-arabska

1000-F-RCH.. – Lingwistyka rosyjsko-chińska

1000-FR.. – Filologia rosyjska

1000-FA.. – Filologia angielska

1000-F-Ge.. – Germanistyka

1000-F-P.. – Filologia polska

Studentów wszystkich kierunków i roczników zobowiązuje się do ścisłego przestrzegania powyższej instrukcji. W wypadku niestosowania się do instrukcji zapisy zostaną przeprowadzone odgórnie.